Wersja Polska English Russian
JSU Pobierowo JSU Pobierowo JSU Sianożety JSU Noclegi Zakopane
JSU Pobierowo

 

Piękna wiosna, zapach pierwszego grilla i kilka kroków do morza to doskonały sposób na dany Weekend Majowy.  Przygotowaliśmy wypasioną ofertę z wieloma atrakcjami, które będą doskonałą formą spędzenia wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

POŁOŻENIE OŚRODKA KEMPINGOWEGO "DIAMENT"

Nasz kemping znajduje się Blisko centrum, w spokojnym miejscu – to idealna lokalizacja, której szukają wczasowicze. Właśnie w takim miejscu położone są Domki „Diament” – blisko morza, głównej ulicy, centrum sportowego i innych atrakcji miejscowości – a jednocześnie z dala od gwarnego centrum, w miejscu gdzie można wypocząć.

Pobierowo to spokojna nadmorska miejscowość średniej wielkości, w której nie ma przemysłu. Zawarty w powietrzu morski aerozol oraz zdrowe lasy sosnowe to idealne połączenie czynników prozdrowotnych. Największą atrakcją Pobierowa jest rozległa piaszczysta plaża, która znajduje się zaledwie 400 metrów od ośrodka „Diament”. Spełniając najwyższe europejskie normy w zakresie czystości wody i bezpieczeństwa, miejscowość wielokrotnie otrzymywała certyfikat „Błękitna Flaga”.

Ośrodek „Diament” jest objęty całodobowym monitoringiem.

Gorąco zapraszamy
 

 

 


Pokaż Diament Pobierowo na większej mapie
JSU  Diament  - Lokalizacja
Zdjecia i filmy JSU  Diament
Atrakcje w okolicy JSU  Diament
Certyfikaty i nagrody - JSU  Diament
Facebook dołacz do nas JSU  Diament
   

infolinia_n Grand Okulski Rozewie

 

Wykonanie:  © HotelSoft 

Jesteś 1 osobą On-Line