Wersja Polska English Russian
JSU Pobierowo JSU Pobierowo JSU Sianożety JSU Noclegi Zakopane
JSU Pobierowo

 

Piękna wiosna, zapach pierwszego grilla i kilka kroków do morza to doskonały sposób na dany Weekend Majowy.  Przygotowaliśmy wypasioną ofertę z wieloma atrakcjami, które będą doskonałą formą spędzenia wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

 

Spędź z najbliższymi niezapomniane wakacje w Pobierowie! Nasze domki położone są zacisznym miejscu –z dala od dróg tranzytowych, w sąsiedztwie terenów leśnych. Jednocześnie blisko do plaży oraz centrum rozrywki w Pobierowie.  Tuż przy domku znajduje się miejsce parkingowe.

Na naszym ośrodku znajdziecie mnóstwo<a href="http://www.domki.jsu.pl/Nasze_atrakcje.html#c">atrakcji</a>atrakcji, min. boisko do siatkówki plażowej, nowoczesny plac zabaw oraz stół do pong-ponga. Nasi goście mogą również korzystać z atrakcji w hotelu DIAMENT, obok domków, np. z wewnętrznego figloraju dla dzieci, placu zabaw, Sali wielofunkcyjnej wyposażonej w telewizor 3D smart TV ( 55 cali), konsolę XBOX + kinect, Blu-ray, DVD, rowerów, rowerków biegowych, rowerów dla dzieci, rowerów z fotelikami lub z przyczepką, rowery tandem oraz z holem. Nasz ośrodek jest przyjazny dzieciom dlatego nasi goście mają możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego, wanienki, zastawy obiadowej czy innego sprzętu dziecięcego. 

Dla bezpieczeństwa naszych gości zapewniamy całodobowy monitoring.

Oferujemy również możliwość wykupienia posiłków lub całodziennego wyżywienia w stołówce OW Diament.

Od 200 PLN

POŁOŻENIE OŚRODKA KEMPINGOWEGO "DIAMENT"

Nasz kemping znajduje się Blisko centrum, w spokojnym miejscu – to idealna lokalizacja, której szukają wczasowicze. Właśnie w takim miejscu położone są Domki „Diament” – blisko morza, głównej ulicy, centrum sportowego i innych atrakcji miejscowości – a jednocześnie z dala od gwarnego centrum, w miejscu gdzie można wypocząć.

Pobierowo to spokojna nadmorska miejscowość średniej wielkości, w której nie ma przemysłu. Zawarty w powietrzu morski aerozol oraz zdrowe lasy sosnowe to idealne połączenie czynników prozdrowotnych. Największą atrakcją Pobierowa jest rozległa piaszczysta plaża, która znajduje się zaledwie 400 metrów od ośrodka „Diament”. Spełniając najwyższe europejskie normy w zakresie czystości wody i bezpieczeństwa, miejscowość wielokrotnie otrzymywała certyfikat „Błękitna Flaga”.

Ośrodek „Diament” jest objęty całodobowym monitoringiem.

Gorąco zapraszamy
 

 

 


Pokaż Diament Pobierowo na większej mapie
JSU  Diament  - Lokalizacja
Zdjecia i filmy JSU  Diament
Atrakcje w okolicy JSU  Diament
Certyfikaty i nagrody - JSU  Diament
Facebook dołacz do nas JSU  Diament

Newsletter


Dodaj Usuń

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o korzystnych promocjach i ofertach obiektu, podaj swój adres e-mail

 

infolinia_n Grand Okulski Rozewie

 

Wykonanie:  © HotelSoft 

Jesteś 3 osobą On-Line