Wersja Polska English Russian
JSU Pobierowo JSU Pobierowo JSU Sianożety JSU Noclegi Zakopane
JSU Pobierowo

 

Piękna wiosna, zapach pierwszego grilla i kilka kroków do morza to doskonały sposób na dany Weekend Majowy.  Przygotowaliśmy wypasioną ofertę z wieloma atrakcjami, które będą doskonałą formą spędzenia wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

Z kijkami, spacerem, rowerem
 
Pobierowo – Rewal: Malownicza trasa rowerowa. W Pobierowie poza leśnymi i nadmorskimi krajobrazami można zobaczyć Willę Ewy Braun. Budynek z lat 40. z pewnością okaże się niecodzienną ciekawostką dla wszystkich miłośników historii.
Osoby aktywnie spędzające czas mogą również wybrać się do miejscowego Kompleksu Sportowego, wyposażonego w m.in.: korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, siłownię i Skate Park. Mijając Pustkowo wczasowicz natrafi na znajdującą się w tej miejscowości replikę krzyża z Giewontu – Bałtycki Krzyż Nadziei. Odcinek w Trzęsaczu biegnie przy bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Powiew morskiej bryzy oraz szum morza wprawi każdego rowerzystę w wakacyjny nastrój! Ponadto w Trzęsaczu można obejrzeć słynne ruiny kościoła położone na wysokim brzegu połączone z nowoczesnym Multimedialnym Muzeum Na 15. Południku. Miłośnicy jazdy konnej mogą także miło spędzić czas w Stadninie Pałac.
Kolejka wąskotorowa – dla wczasowiczów lubiących długie spacery idealna okaże się wycieczka do Trzęsacza, skąd można wybrać się w dalszą podróż kolejką wąskotorową, jadącą aż do Pogorzelicy. Na trasie znajduje się Niechorze, w którym warto zwiedzić Muzeum Miniatur Latarnii Morskich, gdzie przedstawione modele wykonane są w skali 1:10. Dla miłośników przyrody odpowiednim miejscem okaże się także niechorska atrakcja – Jezioro Liwia Łuża, która aktualnie jest rezerwatem ptactwa wodnego, a ponadto zachwyca nieskazitelnie czystą taflą wody. W wolnej chwili można także wejść na Latarnię Morską z punktem widokowym i podziwiać panoramę bałtyckich krajobrazów.

Pobierowo-Łukęcin-Dziwnów: kolejna warta uwagi trasa. Biegnąca leśnym szlakiem droga nadaje się idealnie na wycieczki rowerowe, spacer, a także wyprawę z kijkami Nordic Walking.

 


Samochodem, autobusem:

 

Bałtycki Park Dinozaurów: do Wrzosowa znajdującego się nieopodal Pobierowa warto wybrać się na rodzinną wyprawę wakacyjną, która będzie niezapomnianą przygodą! W Parku dzieci mogą skorzystać z krainy dmuchańców, parku linowego, kolejki, małego zoo, a dla starszych pociech przygotowano także tor quadowy.
Międzyzdroje: miasto gwarantuje ogrom atrakcji dla całej rodziny, m.in. Muzeum Figur Woskowych, Promenada Gwiazd – na której każdy może poczuć się jak celebryta, a także atrakcyjne Molo oraz Oceanarium.
Woliński Park Narodowy: położony na terenie wyspy Wolin stanowi niewątpliwie jedną z największych atrakcji turystycznych Międzyzdrojów. Na obszarze Parku znajdują się ślady pozostałości grodzisk i miejsc związanych z osadnictwem z czasów historycznych. Park posiada wiele atrakcji: Centrum Edukacyjno-Muzealne, Zagrodę Pokazową Żubrów, 4 punkty widokowe (Jezioro Turkusowe, Góra Gosań), 3 miejsca postojowe oraz sieć szlaków turystycznych i ścieżek dydaktycznych.
Wioska Indiańska w Zieleniewie: gdzie wszystkie pociechy mogą wziąć udział w kilkugodzinnym programie, który obejmuje: zwiedzanie stadniny i mini ZOO, przejażdżkę konną lub bryczką, strzelanie z łuku, ognisko w wigwamie i wiele, wiele innych fantastycznych atrakcji!
Kołobrzeg: dla osób marzących o morskiej przygodzie miasto oferuje rejs statkiem. Na turystów czekają także inne atrakcje: spacer po Molo, zwiedzanie Starówki i Katedry oraz wejście na Latarnię, z której rozpościera się piękna panorama kołobrzeskiej plaży.

 

JSU  Diament  - Lokalizacja
Zdjecia i filmy JSU  Diament
Atrakcje w okolicy JSU  Diament
Certyfikaty i nagrody - JSU  Diament
Facebook dołacz do nas JSU  Diament
   

infolinia_n Grand Okulski Rozewie

 

Wykonanie:  © HotelSoft 

Jesteś 1 osobą On-Line